99 % zboží skladem - Expedice do 24 hodin - Doprava v ČR zdarma při nákupu nad 500 Kč

Měna: CZKEUR

Lifefactory lahev pro děti

....je Lifefactory láhev vhodná do školy ? ... zkoumavý dotaz, který dostáváme často. Pokusíme se vám dat pár rad a tipů a zodpovědět nejčastější dotazy, které dostáváme.

  • Není Láhev Lifefactory příliš těžká ?

láhev je vyrobena ze skla a je těžší, než běžné plastové lahve. Snížit hmotnost můžete jednoduchým trikem - dětem do lahve vložíte citron,kousky ovoce nebo  případně nalejete šťávu a děti si vodu doplní ve škole samy. Děti obvykle váhu neřeší  a nošení jim nečiní žádné problémy. Nejobvyklejší velikost, kterou rodiče svým dětem pořizují je láhev o objemu 475 ml. Pro menší děti (1-2 třída) je potom vhodná láhev o objemu 350 ml.

  • Nemůže se láhev Lifefactory rozbít ?

láhev je skleněná a opatřena silikonovým obalem, který snižuje pravděpodobnost rozbití. Při velmi neopatrném zacházení se může rozbít. Nicméně naše zkušenosti od 4 chlapců 8-12let , kteří nejsou žádní andílci, ukazují, že  tyto lahve zvládnou běžný školní provoz bez újmy. V případě nehody lze dokoupit náhradní láhev.

  • Který uzávěr je nejvhodnější pro školní dítě ?

pro děti se nám osvědčil flip uzávěr, který umožňuje rychlé  napití a velmi jednoduše se čistí při každodenním používání. U tohoto typu uzávěru jen upozorňujeme, že je potřeba nosit láhev ve svislé poloze, nejlépe v boční kapse aktovky.

  • Jakou láhev vybrat pro 3-leté dítě ?

pro malé děti doporučujeme použít  dětské láhve o objemu 250 ml buďto samostatně, případně s pítkem. Motorika takto malých dětí není ještě dostatečně vyvinutá a manipulace s větší lahví pro ně není příjemná

  • Jak láhev snadno a rychle vyčistit ?

pro každodenní ruční mytí můžete použít prostředek na mytí lahví Clean touch, kterým velmi snadno odstraníte veškeré usazeniny džusů a šťáv. Láhev lze mýt v myčce, při mytí není nutné sundávat silikonový obal. Uzávěr ponechávejte vždy v horním koši.